Portal Informacyjny Miasta i Gminy Kamień Krajeński
A- A A+
p.sałasinski

Zapraszamy mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego, w szczególności gminy Kamień Krajeński, którzy ukończyli 25 rok życia na bezpłatne trzydniowe szkolenia komputerowe. W kwietniu w Urzędzie Miejskim w Kamieniu Krajeńskim odbędą się szkolenia w następujących tematach:

  • 23-25.04.2019 – „Rodzic w Internecie” - w godz. 8:30-12:30
  • 23-25.04.2019 – „Mój biznes w sieci” – w godz. 16-20

Szkolenia prowadzone będą przez profesjonalnych, doświadczonych instruktorów, którzy zadbają o  przekazanie wiedzy w dogodnej dla Państwa formie. Zapewniamy dostęp do komputerów z Internetem, materiały szkoleniowe przerwy kawowe.

Zgłoszenia przyjmujemy do 12 kwietnia! Ilość miejsc ograniczona.

Skorzystaj z tej szansy już dzisiaj i rozwijaj swoje kompetencje cyfrowe.

Masz pytania, wątpliwości – postaramy się udzielić wyjaśnień pod nr tel. 52 389 45 35 lub w biurze nr 31 w Urzędzie Miejskim w Kamieniu Krajeńskim. Zapraszamy również do kontaktu mailowego – czekamy na Państwa pytania pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz przez naszą stronę https://www.facebook.com/gminakamienkrajenski

Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020, Oś Priorytetowa nr 3 „Cyfrowe kompetencje społeczeństwa”, Działanie nr 3.1 „Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych”.

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech