Portal Informacyjny Miasta i Gminy Kamień Krajeński
A- A A+
p.sałasinski

Gmina Kamień Krajeński wraz z Partnerem Fundacją Wspierania Zrównoważonego Rozwoju z Warszawy zaprasza do zgłaszania się na darmowe szkolenie:

  • 19-20 marca 2019 – „Rodzic w Internecie” – w godz. 14-20 (jedna grupa) – miejsce: WDK w Dąbrówce

      OPIS: Szkolenie „Rodzic w Internecie” adresowane jest w szczególności do rodziców/ opiekunów/ dziadków/ wujków/ nauczycieli. Poświęcone jest przygotowaniu rodzica do roli przewodnika dziecka w zakresie bezpiecznego i „mądrego” korzystania z sieci i reagowania na sytuacje zagrożenia. Rodzic/ opiekun pozna źródła wartościowych i pochodzących z legalnych źródeł treści dla dziecka, zrozumie jak zapewnić bezpieczeństwo dziecku w sieci, jak również nauczy się korzystać z podstawowych usług e-administracji dedykowanych rodzinom takich, jak złożenie wniosku Rodzina 500+, uzyskanie Karty Dużej Rodziny i wielu innych.

 Prosimy o mobilizację! Szkolenie zostanie odwołane w przypadku niezebrania się grupy 12 osobowej.

 Zapewniamy:

  • Sprzęt komputerowy,
  • Materiały szkoleniowe,
  • Przerwy kawowe.

 W celu zapisania się na szkolenie należy złożyć formularz zgłoszeniowy, który jest do pobrania ze strony internetowej lub w Urzędzie.

 Więcej informacji pod nr tel. 52 389 45 35 lub w biurze nr 31 w Urzędzie Miejskim w Kamieniu Krajeńskim. Zapraszamy również do kontaktu mailowego – czekamy na Państwa pytania pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech