Portal Informacyjny Miasta i Gminy Kamień Krajeński
A- A A+

Kalendarz wydarzeń

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
p.sałasinski

Konsultacje społeczne Lokalnego Programu Rewitalizacji dla Gminy Kamień Krajeński

W związku z koniecznością wprowadzenia niezbędnych zmian i uzupełnień w dokumencie Burmistrz Kamienia Krajeńskiego zaprasza do konsultacji społecznych projektu Lokalnego Program Rewitalizacji dla Gminy Kamień Krajeński poprzez składanie uwag, opinii i wniosków dotyczących niniejszego dokumentu.

 Do konsultacji społecznych przedstawia się:

  • dokument pn. Lokalny Program Rewitalizacji dla Gminy Kamień Krajeński,
  • formularz konsultacyjny.

 Wyżej wymieniony dokument będzie dostępny w terminie od 8 stycznia 2019r. do 16 stycznia
2019r.

 

Termin konsultacji społecznych oraz składania uwag, opinii i wniosków wyznacza się od 8 stycznia 2019r. do 16 stycznia 2019r.

Uwagi, wnioski i opinie należy dostarczać w formie pisemnej bezpośrednio lub drogą korespondencyjną do Urzędu Miejskiego w Kamieniu Krajeńskim, Plac Odrodzenia 3, 89-430 Kamień Krajeński albo za pomocą środków komunikacji elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., z dopiskiem „rewitalizacja” lub zgłosić w formie uwag ustnych w siedzibie tut. Urzędu. Uwagi, opinie i wnioski wnoszone po terminie nie będą uwzględnione. Organem właściwym do ich rozpatrzenia jest Burmistrz Kamienia Krajeńskiego.

 Informację przekazuje się poprzez ogłoszenie na stronie internetowej www.kamienkrajenski.pl, obwieszczenie w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Kamieniu Krajeńskim https://mst-kamien-krajenski.rbip.mojregion.info/ oraz na tablicy ogłoszeń w siedzibie Urzędu Miejskiego w Kamieniu Krajeńskim.

 Do pobrania:

>>formularz konsultacyjny (w pdf)

>>formularz konsultacyjny edytowalny (w docx)

>>program

 Zapraszam wszystkich mieszkańców i pozostałych interesariuszy

do udziału w konsultacjach!

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech