Portal Informacyjny Miasta i Gminy Kamień Krajeński
A- A A+

Kalendarz wydarzeń

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
MGOK w Kamieniu Kraj.

W niedzielę 2 grudnia 2018 r. o godzinie 15:00 odbył się IX POWIATOWY FESTIWAL PIOSENKI PRZEDSZKOLNEJ „WESOŁY BRZDĄC” do udziału zgłosiły się przedszkolaki z powiatu sępoleńskiego.

Sponsorzy: 

  •  Miejsko-Gminny Zespół Usług Oświatowych w Kamieniu
  • Usługi Gastronomiczne  Pizzernia „Roberto” Robert Stasierowski
  • Cukiernia ZAKRYŚ z Tucholi
  • Starostwo Powiatowe w Sępólnie
  • Pani Natalia Marciniak – radna Rady Miejskiej w Kamieniu

Biorące udział w Festiwalu dzieci reprezentowały  następujące instytucje:

  • Przedszkole Gminne „Niezapominajka” z Więcborka
  • Gminne Przedszkole Bajka w Sępólnie
  • Przedszkole Samorządowe w Kamieniu
  • Szkołę Podstawową w Zbożu
  • Szkołę Podstawową nr 3 w Sępólnie
  • Szkołę Podstawową w Zamartem
  • Szkołę Podstawową w Dużej Cerkwicy
  • Wiejski Dom Kultury w Dąbrówce
  • zgłoszenie indywidualne z Wituni

Jury w składzie:

  • Agata Pufal – muzyk, wokalistka, nauczyciel w szkole śpiewu rozrywkowego
  • Ewa Kałaczyńska – muzyk ,nauczyciel w Szkole Podstawowej  nr 1 w Chojnicach
  • Hanna Hippler – nauczyciel w Przedszkolu Samorządowym w Kamieniu
  • Ireneusz Bona –Dyrektor M-G Ośrodka Kultury  w Kamieniu

Jury po wysłuchaniu 20 prezentacji oceniając : dobór repertuaru,  warunki głosowe,  interpretację utworu  oraz  ogólny wyraz artystyczny postanowiło przyznać:

W kat. 3-4 latków:

  • I miejsce Aleksandra Zach  -  lat 3  z Przedszkola Gminnego „Niezapominajka” w Więcborku, opiekun Jolanta Bąkowska za prezentację  piosenki „ Jesteśmy Polką i Polakiem”
  • II miejsce Zuzanna Kubacka  – lat 4 , z Przedszkola Gminnego „Niezapominajka” w Więcborku, opiekun Jolanta Bąkowska za prezentację  piosenki „ Malowała jesień ”

 W kat. 5-6 latków:

  • I miejsce Nadia Pastwa   - lat 5,Szkoła Podstawowa w Zamartem, opiekun Katarzyna Graczyk za prezentację piosenki „ Tańcząca wiewióreczka”
  • II miejsce Bianka Berezowska – lat 5 z Wituni, za prezentację piosenki  „Na wyspach Bergamuta”

ex aequo

  • II miejsce Dominika Hoppe -  lat 6, Gminne Przedszkole nr 2 „Bajka” w Sępólnie , opiekun Renata Jędrzejczak , za prezentację piosenki „Tęcza cza cza cza”
  • III miejsce Patrycja Kosecka –  lat 6, Szkoła Podstawowa w Dużej Cerkwicy  , opiekun Wiesława Szyszka, za prezentację piosenki   „Na bal z Kopciuszkiem”

ex aequo

  • III miejsce Daria Kotlarek – lat 5, Szkoła Podstawowa w Zamartem, opiekun Katarzyna Graczyk, za prezentację piosenki „Puszek Okruszek”

Wyróżnienia otrzymali:

  • Jakub Szkliński z Gminnnego Przedszkola „Bajka”w Sępólnie
  • Hanna Lewandowska z Przedszkola Samorządowego w Kamieniu
  • Juli Ferensztajn ze Szkoły Podstawowej w Zbożu
  • Nina Leda ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Sępólnie
  • Natali Landowska ze Szkoły Podstawowej w Dużej Cerkwicy
  • Anna Gola z Gminnego Przedszkola nr 2 „Bajka” w Sępólnie
  • Amelia Maculewicz z Wiejskiego Domu Kultury w Dąbrówce
  • Hanna Zach z Przedszkola Gminnego „Niezapominajka” w Więcborki
  • Natalia Dobber ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Sępólnie
  • Franciszek Szczubiał ze Szkoły Podstawowej w Dużej Cerkwicy
  • Franciszek Stasierowski z Przedszkola Samorządowego w Kamieniu
  • Aleksandra Brewka z Przedszkola Samorządowego w Kamieniu
  • Daria Oleszczuk z Wiejskiego Domu Kultury w Dąbrówce

NAGRODĘ  PUBLICZNOŚCI  - otrzymała 6 letnia Dominika Hoppe  z  Gminnego Przedszkola  nr 2 „Bajka” w Sępólnie

 

  • DSC04179
  • DSC04254
  • DSC04256
  • DSC04258
  • DSC04263
  • DSC04268-2
  • dzieci
  • nagrody-3-4-latka
  • nagrody-gwne
  • nagrodz.-dzieci-2
  • wrczanie-nagrd
  • wysty
  • zabawy

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech